PT SOLUTIONS WORLDWIDE spol. s r.o.

PT SOLUTIONS WORLDWIDE spol. s r.o. (PTSW) je český dodavatel komplexních služeb v oblasti procesní automatizace. PTSW má standardní řešení především pro hutní průmysl, kde se využívá znalost metalurgie, tváření za tepla i za studena, matematických řídicích modelů, simulací a adaptací. Tato řešení se implementují u zákazníků po celém světě. PTSW v oblastech výzkumu a vývoje spolupracuje především s ČVUT a mimo jiné se podílí na Centru aplikované kybernetiky 3 (TAČR – Centrum kompetence).

PTSW má velice mladý tým, ve kterém jsou zapojeni i studenti, kterým firma nabízí spolupráci během studia, ale mají možnost s PTSW spolupracovat i po skončení studia.
PTSW nabízí spolupráci v následujících oblastech:

• Programátor PLC, SCADA a frekvenčních měničů
  • Programátor C++, C#, .NET, SQL
  • Návrh algoritmů pro řízení, simulaci technologických procesů včetně adaptace

M+W Process Automation

M+W Process Automation je přední evropský dodavatel řešení a služeb v oblasti automatizace technologických procesů a implementace výrobních informačních systémů. Specializuje se […]